כל אישה ואישה, ולא משנה עד כמה היא נשית, מייחסת משנה חשיבות לתחום של עיצוב שמלות ערב. אין אישה שלא שואפת "להפגיז" הופעה. להיראות מיליון דולר באירוע. שכל העיניים יהיו נישאות אליה, ויתמקדו רק בה. במידה והיא תרכוש שמלת ערב מחנות מקומית, היא מסתכנת בכך שתהיה לפחות עוד אישה בדיוק עם אותו הלוק באירוע. ותאמינו לנו, אף אישה לא מעוניינת בכך. בשל כך, נראה כי הפתרון היחידי להיות מקורית, נחשקת, ייחודית, בלתי נשכחת בעליל, או מסמר האירוע הוא רק ללכת למעצב אופנה, שייעצב לכן את שמלת הערב הספציפית, שטרם נראתה כמותה.

חשיבות והתפתחות ההשראה בכל מה שמתכתב עם עיצוב שמלות ערב

אם תשאלו את מי שאמון על עיצוב שמלות ערב, הוא בוודאי יגיד לכם, בריש גלי, כי אין דבר ספציפי שמהווה עבורו מקור של השראה, אלא שכל דבר שנקרה בדרכו יכול לספק לו השראה. אבל אם רוצים להעמיק קצת יותר, מעולמם של מעצבי שמלות ערב, מגלים כי עיצובי שמלות ערב מפעם או מהיום הם גם מקור השראה עבורם לא קטן. ברור שמעצב שמלות ערב חייב להיות ייחודי ומקורי, מכיוון שיש פה עניין של "גניבת זכויות יוצרים", אסור לו "לחקות" אופנה שכבר חיה ובועטת. הוא יכול להשתמש במוטיב שניים, אבל עליו לשנות לחלוטין את העיצוב, עד לבלי היכר. שאף אחד לא יזהה כי מדובר בשמלת ערב שכבר עוצבה על ידי מעצב אחר. לאחר שחקרנו קצת יותר לעומק את הנושא, גילינו עוד מקורות להשראה, לעבודתו של מעצב שמלות ערב. כדוגמת – כל מיני יצירות אמונות, היבטים כל שהם מחיק הטבע, או לחלופין רעיונות מארכיטקטורה עכשווית, וכיוצא בכך. כל הרעיון של עיצוב שמלות ערב, כאמור לעיל, צריך לבוא מהמקום של מקוריות, של חשיבה מחוץ לקופסה. לתת לאישה להיות הכי זוהרת והכי ייחודית בערב, "מסמר המסיבה".

כללי האצבע של תהליך עיצוב שמלות ערב

כאשר אישה נכנסת לזירת האירוע, היא צריכה להראות הופעה פנומנלית. שאין כדוגמתה בקהל הנשים. אחד מכללי האצבע בתהליך של עיצוב בגדים, כרוך בפגישת היכרות עם מעצב שמלות הערב. בפגישה הראשונית נאמדת הכימיה ביניהם. האישה צריכה לחוש ביטחון, אהדה, הבנה ללבה. חרף העובדה שעסקינן אודות יחסי עבודה קונקרטיים, עליכם לשדר על אותו הגל. ככל שתהיה ביניכם כימיה והרגשת קרבה יותר רבים, כך התוצר הסופי יהיה מוצלח יותר.

By admin