במידה ואתם כמו מרבית בני האדם, יש להניח שאתם ממש לא רוכשים פינת אוכל מדי חצי שנה, מתוך שאיפה שקנייה ראשונית שלה תשרת אתכם נאמנה משהו שבין חמש שנים לבין עשור, בשל כך יש להפעיל שיקול דעת רציני בעת הבחירה שלה. על מנת לסייע לכם לבצע בחירה מושכלת של פינת אוכל, נציג בפניכם במאמר שלפניכם כמה טיפים ממש מעולים, ונתרכז בעיקר בבחירה של השולחן של פינת האוכל, כי עליו "ייפול ויקום דבר". מעקב אחרי הטיפים שלנו יאפשר לבחור את פינת האוכל המושלמת, שתתכתב בהצלחה עם הטעם האישי, העיצוב המועדף, המתאים, וכן עם סגנון החיים שלכם, שאליה תתחברו לטווח הארוך.

מה הם כללי האצבע לבחירה של שולחן פינת אוכל?

אי אפשר להגיד שזה חקוק בסלע, אך בין אם נראה לכם ובין אם לאו, יש משמעות לבחירה של שולחן פינת אוכל, משום שצורות מסוימות שלו יעבדו טוב יותר בחללים כאלו ואחרים. ואלו הם כללי האצבע לבחירה של שולחן לפינת האוכל המושכלת ביותר –

  • משטחי שולחן מרובעים ועגולים מסתדרים היטב בחדרים מרובעים.
  • אך הם ייראו וירגישו מביכים בחללים מלבניים.
  • שולחנות מלבניים וסגלגלים מתאימים ביותר לחדרים מלבניים.
  • אך הם ייראו וירגישו מביכים בחללים מרובעים.

איזה חומר של פינת אוכל הכי מומלץ?

כאשר חושבים על ישיבה בפינת האוכל לארוחת צהריים משותפות, כמו גם לארוחות בערב שישי, נראה כי עיצוב של פינת אוכל שניתנת להרחבה יחסוך לכם הרבה מקום, כל עוד פינת האוכל לא בשימוש. במידה והשולחן בפינת האוכל משמש את באי הבית באופן יומיומי, יש לחשוב על החומר שממנו היא מיוצרת. ולכן, נצהיר כעת, כי החומר של פינת אוכל הכי מומלץ הוא בהחלט קרמיקה שנחשבת לחסינה מפני שריטות או חום, כאשר מביני עניין ממליצים דווקא על זכוכית או עץ מלא. במידה ואתם אוהבים יותר את הסגנון של הזכוכית, תבחרו בזכוכית מחוסמת, וזאת משום שהיא ממש חזקה, ואף עמידה בפני שריטות. כמו כן, פורניר עשוי לספק שנים רבות של שירות עמיד, כל עוד מדובר על פורניר עץ ואף דק אמתי, כאשר הוא עבה יש לו יותר נטייה להתקלף.

מה המשקל של הצבעים לפני בחירת פינת אוכל?

יש משמעות ומשקל רבים לבחירה של הצבעים לפני בחירה של פינת אוכל. אך אורך החיים של פינת האוכל משמעו שהיא חייבת להיות מסוגלת לפעול בהתאם להיבטים משתנים. צבעים בסיסיים, כמו למשל – לבן, שחור, אפור או חום לעולם לא יצאו מהאופנה. והם אף יעבדו כסוג של תפאורה נאמן לכל גוון של טרנד עונתי.

By admin